Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 731856
Kurum Adı : Osman Gazi Ortaokulu
Telefon : (0212) 780 02 20
Faks : 0212 780 02 20
WEB Adresi : http://arnavutkoyosmangaziortaokulu.meb.k12.tr
Adres : Hadımköy Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. Kiptaş 1. Etap Evleri, Hadımköy

VİZYON
OSMAN GAZİ ORTAOKULU olarak Vizyonumuz; Eğitim Yönetiminin bilimsel gerekliliklerine uyan, sürekli kendini sorgulayan ve geliştiren, kurum içi dinamiklerini en etkin şekilde harekete geçiren, bilişim çağının standartlarını yakalamış, toplumun sosyal, kültürel ve sanatsal ihtiyaçlarını tespit edebilen, bu ihtiyaçlara çözüm bulma irade ve yeterliliğini kazanmış, geleceği şekillendire bilecek donanım ve cesarete sahip öğrenciler yetiştiren, yerellikten evrenselliğe ulaşmayı hedef edinen, önümüzdeki yıllarda en çok tercih edilen, ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİM KURUMU haline gelmektir.

MİSYON
OSMAN GAZİ ORTAOKULU olarak misyonumuz; evrensel, çağdaş ve yaratıcı düşüne bilen, bilim ufuklarını genişlete bilen, geleceği sağlam temeller üzerine kurabilen, kendisiyle, çevresiyle ve doğayla barışık, üreten, sorgulayan, sorumluluk alabilen, hakkını araya bilen ve arayanlara saygı duya bilen, ahlaken, ruhen ve bedenen olgunlaşmış bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILAR
TEOG 2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM TÜRKİYE BİRİNCİSİ

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : DOĞALGAZ
Öğretim Şekli : NORMAL
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 09:00-15:10
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi : YOK

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Arnavutköy İlçe Merkezine Uzaklık 13 km İstanbul İl Merkezine Uzaklık 48 km ´dir
Ulaşım : Sabah saat 05:00´den Akşam 10:00´a kadar Yenibosna´a her 5 dakikada Hem Özel Halk Otobüsü hem de Belediye otobüsleri kalkmaktadır. Aynı zamanda Topkapı´a kadar dolmuşlar gitmektedir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : İstanbul´un Arnavutköy İlçesine bağlı TOKİ ve KİPTAŞ konutlarının bulunduğu, konutlar içinde çevre düzenlemelerinin yapıldığı, havası temiz, ulaşımı kolay, ev kiralarının uygun olduğu küçük şirin bir yerleşim yeri.